پاورپوینت آمار و آمارگیری چیست

پاورپوینت آمار و آمارگیری چیستپاورپوینت آمار و آمارگیری چیست|42088029|kvj|دانلود پاورپوینت آمار چیست,پاورپوینت آمار چیست و انواع آمارگیری,آمار چیست پاورپوینت
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت آمار و آمارگیری چیسترا مشاهده می نمایید .

پاورپوینت آمار چیست


مشخصات فایل
تعداد صفحات64حجم199/877 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آمار چیست جهت رشته گوناگون در قالب 64 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایشموضوع آمار در چند فصل اخير به قدري در ايران مد شده است كه از اين جهت مي توان آن را در رديف قمر مصنوعي قرار داد. با اين تفاوت بزرگ كه همه كس معني قمر مصنوعي را مي داند; ولي كمتر كسي است كه حقيقتاً بداند كه آما ر; مخصوصاً علمي كه به اين نام خوانده مي شود; چه اصول و معنايي دارد.


زنده ياد دكتر عباسعلي خواجه نوري; پدر آمار ايران
بيشتر مردم با كلمه آمار; به مفهومي كه براي ثبت و نمايش اطلاعات عددي به كار مي رود; آشنا هستند: تعداد بيكاران; قيمت روزانه سهام در بازار بورس; كارمزد حمل كالا در 15 سال گذشته; جمعيت نواحي جنوب تهران; مثالهايي از اين مفاهيم هستند. ولي اين مفهوم منطبق با موضوع اصلي آمار نيست. آمار; عمدتاً با وضعيت هايي سر و كار دارد كه در آنها وقوع يك پيشامد به طور حتمي قابل پيش بيني نيست. استنتاجهاي آماري غالباً غير حتمي اند. تخمين نرخ جديد بيكاري بر مبناي مطالعه چند هزار نفر از مردان يا بررسي طرح جديد ترافيك تهران بر اساس نظر سنجي مثالهايي از اين موضوع اند.


"