پاورپوینت سنگ مصنوعی و روش تولید آن

پاورپوینت سنگ مصنوعی و روش تولید آنپاورپوینت سنگ مصنوعی و روش تولید آن|31025863|kvj|سنگ مصنوعی و روش تولید آن,سنگ مصنوعی,انواع سنگ مصنوعی,Artificial stone,سنگ مصنوعی چیست ,ترکیبات سنگ مصنوعی,ویژگی سنگ‌های مصنوعی,سنگ مصنوعی, کامپوزیت معدنی,مراحل تولید سنگ‌ مصنوعی,تکنولوژی ساخت سنگ مصنوعی
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت سنگ مصنوعی و روش تولید آنرا مشاهده می نمایید .

این پاورپوینت در مورد سنگ مصنوعی و روش تولید آن در 42 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل:سنگ مصنوعی و روش تولید آن،سنگ مصنوعی،انواع سنگ مصنوعی،Artificial stone،سنگ مصنوعی چیست ،ترکیبات سنگ مصنوعی،ویژگی سنگ‌های مصنوعی،سنگ مصنوعی، کامپوزیت معدنی،مراحل تولید سنگ‌ مصنوعی،تکنولوژی ساخت سنگ مصنوعی، و...ومنابع می باشد.
ویژگی سنگ‌های مصنوعی
۱- تنوع در رنگ با قابلیت اجرای طرح‌های مختلف و دلخواه
۲- سبک‌تر از سنگ‌های طبیعی و با وزن مخصوص ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب است که همین امر باعث وزن کمتر ساختمان و در نتیجه کاهش اثر زلزله بر ساختمان می‌شود.
۳- قابلیت جذب آب در حد صفر
۴- عدم محدودیت در ابعاد تولیدی با نصبی همانند سنگ طبیعی
۵- استقامت (کشش و فشار) بالاتر از سنگ‌های طبیعی
۶- اسکوب سرخود است. بدین معنی که برخلاف سنگ‌های طبیعی در اثر عوامل جوی و عدم چسبندگی به مرور زمان از بدنه ساختمان جدا نمی‌شود، از آشناترین معایب سنگ طبیعی، همین جداشدن تدریجی از بدنه ساختمان است.
۷- مقاومت بالا در برابر عوامل جوّی
۸- استحکام و انسجام بالا
۹- تنوع‌پذیری بالا
۱۰- نصب راحت و بدون دردسر
nموادی که برای خط تولید سنگ‌های مصنوعی به‌کار می‌روند طوری انتخاب می‌شوند که برای کارهای داخلی و خارجی ساختمان چه در کف و چه در نما ایده‌آل باشد. تکنولوژی ترکیبی ویبره ـ پرس و نیز به‌کار بردن مواد طبیعی سنگ در ترکیب آن از جمله مرمرها، سنگ‌های کلسیتی، گرانیت‌ها و سنگ‌های سیلیسی به همراه سیمان و مقدار کمی آب خواصی به سنگ می‌دهد که 75% کیفیت خواص سنگ طبیعی را دارا باشد.
nبريدن نقوش و خط نگاره‌ها به صورت مسطح براي پرداخت و تزئين طرح و زمينه با استفاده از ابزار برش را «سنگبري» يا «برش سنگ» مي‌نامند. معرق و مشبك، از انواع اين روش هستند.
nنقوش رايج در مشبك سنگ علاوه بر طرح‌هاي مهندسي مانند گره، نقوش اسليمي و ختايي، طرح‌هاي جانوري و خط نگاره‌ها نيز هست. با اين تفاوت كه در برخي طرح‌ها مانند گره‌ها، پراكندگي شبكه‌ها در سطح كار متعادل است. بدين معني كه نقوش ما بين خطوط اصلي گره، برش خورده و خالي مي‌شوند. ولي در مورد نقوشي مانند گرفت و گير، طرح اصلي ثابت بوده و شبكه تنها بر روي زمينه ايجاد مي‌شود. لازم به ذكر است كه نقوش استفاده شده در مشبك بايد به يكديگر پيوسته باشند تا ساختار شبكه متعادل و پايدار بماند.


مطالب دیگر:
📚بررسی استیفاء در قانون مدنی و مصادیق آن در ضمان قهری📚ارزیابی مقایسه ای ویژگی سازمان یادگیرنده در مدارس📚مقایسه مولفه های سازمان یادگیرنده در مدارس راهنمایی دخترانه📚بررسی رابطه عزت بدنی افراد با قضاوت دیگران📚محاربه و مفهوم آن در قرآن کریم و بررسی این موضوع ازنگاه اهل سنت و اهل تشیع📚بررسی مقایسه ای محاربه با بغی و تروریسم📚محاربه از نگاه اهل سنت و تشیع و بررسی آن در حقوق موضوعه ایران📚دانلود کارآموزی شبکه های کامپیوتری و پیاده سازی دایرکتوری📚بررسی الگوریتمهای مسیریابی در شبکه های سنسور بیسیم از جهت مصرف توان📚بررسی کانال مخابراتی در ارتباط بین دو ایستگاه سیار در سیستم های MIMO📚نظام آموزشی ابتدایی؛اهداف،مشکلات،ویژگیها و امکانات📚ارزیابی تاثیر هزینه های دولت بر رشد اقتصادی در ایران📚ارزیابی تاثیر خانواده در کنترل خشم در دانش آموزان دبیرستانی📚ارزیابی مقایسه ای رضایتمندی زناشویی در زنان خانه دار و شاغل📚ارزیابی عوامل تاثیرگذار در بهره وری کارمندان سازمان📚اصول طراحی قید و بند📚تاریخ مطبوعات و سانسور در ایران و تحلیل جرائم مطبوعاتی📚چیپهای پردازشگر سیگنالهای دیجیتال و الگوریتمی را برای كد كردن سیگنال گفتار📚قدرت بر اجرای تعهد به عنوان شرط صحت عقد📚بررسی نیاز سنجی و اصول و مدیریت پرورش گاو📚ارزیابی افسردگی در پرسنل بیمارستان و تاثیر آن بر رضایت شغلی📚بررسی و تحلیل جلوه های خداشناسی در آثار سعدی با تاکید بر صفات خدا📚لزوم طراحی و بکارگیری سیستم هزینه یابی در بخش آموزش📚سیستم هزینه یابی بر مبنای فعالیت و چگونگی کاربرد آن در دانشگاه ها📚طبقه بندی هزینه ها و فعالیتها در سیستم ABC و بررسی ساختار داخلی دانشگاهها جهت اجرا هزینه یابی آموزش